دوره حرفه ای مربیگری بازیکنان جوان با حضور ۳۶ مربی  در باشگاه سپاهان  برگزار شد. تصویر برداری وتدوین و ساخت کلیپ های  این دوره ی آموزشی که به مدت یک هفته برگزار شد، توسط موسسه پارسا فیلم انجام شد.

 پروفسور دوتاویو و جانکارلو مدرسان این دوره آموزشی بودند.

اردشیر البندی به نمایندگی از مربیان پایه باشگاه بر روی سن آمد و گفت: باید از باشگاه سپاهان تشکر کرد که چنین کلاس‌هایی را با این سطح فنی برگزار کردند.

 *با ناراحتي ايران را ترک مي‌کنم

دوتاويو مدیر کمیته فنی بخش جوانان فدراسیون فوتبال ایتالیا يكي از مدرسان ايتاليايي دوره پيشرفته مربيگري فوتبال در اين مراسم گفت: بايد واقعيت را بگويم كه خيلي هيجان زده شدم. امروز كيليپي را در مورد دوره مربيگري ديدم و فهميدم كه اين يك هفته چقدر زود گذشت. اولين روزي كه به اصفهان آمدم هيچ كس را نمي‌شناختم. امروز به آخر كار رسيديم اما به همين سادگي از ايران نمي روم بلكه با ناراحتي ايران را ترك مي‌كنم. در اين يک هفته تمام ارتباطي كه داشتيم معلم و شاگردي نبود، هرچند زبان ما مشترك نبود اما احساسات را واسطه قرار داديم تا ارتباط بهتري با هم برقرار كنيم.
*سپاهان از امروز دو طرفدار بيشتر دارد
جان كارلو استاد دانشگاه تورین ایتالیا و از مربیان سابق سری آ ایتالیا ديگر مدرس اين دوره نيز بيان کرد: معتقدم بازيكناني كه با آنها كار كرديم بهتر مي‌شوند و در آينده از آنها بيشتر خواهيم شنيد، تمام آرزوي مربيان اين است كه بازيكناني كه از ۱۰ سالگي وارد فوتبال مي‌شوند در آينده رشد کنند و اين يك افتخار است كه وارد فوتبال حرفه‌اي است.
او ادامه داد: در طول مدت حضور در اصفهان تحت تأثير فرهنگ و شهر شما قرار گرفتم و اميدوارم بار ديگر همديگر را ببينيم. اين را هم بگويم که سپاهان از امروز تيمي است كه دو طرفدار بيشتر دارد.

منبع خبر:  fooladsepahansport.com
درحال بارگزاری