کاملا واضح است که امروزه ویدیو تبلیغاتی برای هر برندی یک امر ضروری است. اما این سوال پیش می آید که یک ویدیو خوب چه ویژگی هایی دارد؟ چه نکاتی باعث می شود بیننده تا انتهای فیلم را تماشا کند و احساسات او را برانگیزد ؟ همچنین چه نکاتی را باید رعایت کنیم تا بیننده به برند و محصول ما اعتماد کند و قصد خرید از محصول ما را داشته باشد ؟ این یک بحث علمی ، دقیق و حساس است ، یا بهتر بگم این همون چیزیه که باعث میشه ما به مخاطب اصلی در زمان درست خودش دست پیدا کنیم.

در هر روز حدود3.5 میلیار سرچ در گوگل و یوتیوب انجام میشود. این رقم بسیار بزرگی است . حالا سوال اینجاست که سهم ما از این 3.5 میلیارد سرچ چقدر است ؟ قطعا اگر به seo فیلم خود دقت نکنید در این مسابقه بزرگ شکست بزرگی خواهید خورد.

این که چه اطلاعات تماسی رو با چه روشی و در کجای فیلم بگنجانیم علم بسیار مهمی است . این یک واقعیت است که تمام تلاش ما برای تولید یه ویدیو تبلیغاتی حرفه ای تماس و خرید مشتری است. به این نکته توجه داشته باشید که وظیفه فیلم تبلیغاتی فروش نیست بلکه معرفی محصول و مجاب کردن مشتری برای استفاده از اطلاعات تماس است.

یکی از فاکتورهای حرفه ای بودن فیلم ، چه در سینما و چه در تبلیغات این است که بیننده بدون شنیدن صدای فیلم داستان فیلم را درک کند.

قبل از ساخت یک فیلم باید مخاطبان خودتون رو دقیق مشخص و آنالیز کنید . این که چه کسی و با چه شخصیتی این فیلم رو قراره نگاه بکنه مسئله بسیار مهمیه . از جمله مواردی که باید بهش دقت کنیم میشه به ، سن ، جنسیت ، شغل و زبان و کشور و... اشاره کرد . وقتی ین موارد مشخص بشن باید به تناسب این موارد ، متن ، نریشن ، موزیک ، رنگ و... رو انتخاب کرد .